Avaliku Sabotaaži Liit

 Reaalsus on kokkulepe, ühiskond on feik. Väärtused ja normid tulenevad ajaloost ja juhuslikest sündmustest. See, et praegu nii on, ei tähenda, et nii tingimata peab olema. Mõned reeglid aitavad, mõned kaitsevad, mõned piiravad, mõned on lihtsalt lambist jäänud. Juba Shakespeare ütles, et elu on näitemäng ja meie laval tegutsevad näitlejad. Pangem siis hullu, hüljakem see, mis lambine või siis piirab rohkem kui lubab. Ja mis kõige tähtsam –  lõbutsegem, sest nagu juba vanarahvaski ütles - yolo.


Kas naised ei oska ise ust avada? Kas ma näen osasid inimesi topelt, et pean neid teietama? Kes ees see mees või on hoopis naistel eesõigus? Ma ei tea keda huvitab. Kes enne jõudis, see jõudis, see sugu nüüd küll asjasse ei puutu.

Kas järgime mängureegleid nende järgimise pärast või sestap, et need meid ka kuhugi viivad?

sünnin kindlasse reaalsusesse, kus on kindel kord, mis on selline olnud ja mida ma ise ei vali. pimesi pean seda "reaalsust" iseenesestmõistetavaks, vältimatuks ja muutumatuks. see kujundab mu mõtteid, tundeid, soove, hirme ja kuna seda on mulle syndimisest saadik ette söödetud, siis unustan, et tegelt võib elada ykskõik kuidas. ise oleme need, kes reegleid teevad ja oma elukest siinses reaalsuses kujundavad. kõik on kokkulepe ja ei pea minevikuhaardes kinni olema ja pidama asju elu loomulikuks  ja vältimatuks osaks lic sp et need prg nii on.
sabome seda, mis ei meeldi ja lõbutseme!


Saboliidu eesmärk on võtta elu kui performance'it, saboda ebavajalikke norme.
st, et saboliit ei proovi leida uut õiget süsteemi või öelda, et millised normid on okeid ja milliseid mitte, vaid pigem lic toetada meid kõiki aktiivselt kahtlema ja teadvustama enda sees ja ümber toimuvat. mei võitle megalt kõige vastu, vaid pigem tahame, et mei piiraks end lambiste reeglitega, millel põhjendust pole. või siis just võitleme tuliselt kõige vastu, teeme ülimõttetut kära, paneme parlamendi hoone põlema ja lähme riigi reetmise eest vähemaks ajaks istuma, kui narksi müüjad.


Saboliiduga võivad liituda kõik, olenemata rahvusest, rassist, päritolust, soost, orientatsioonist, usust, vanusest, sotsiaalmajanduslikult seisundist jne jne jne. Liituda võid isegi siis kui oled täielik idioot ja ignorant, siis kui see kõik tundub sulle mega leim või sind üldse see teema ei koti. Liitumine ei kohusta sind otseselt millekski, vaid annab võimaluse elada oma best laiffi. Kõik liidu liikmed ei seisa 100% samade seisukohtade eest, seega on liituma oodatud ka saboliidu seisukohti saboda soovijad. Liiduga:

  • Huiame süsteemis ringi. Kahtleme normaalsues ning ühiskondlikes tõdedes, et vältida stagnatsiooni ja soosida liikumist. 
  • Etendame elu oma äranägemise järgi. Maailm on väljamõeldis, seepärast pole põhjust kujundada oma elu pimesi, ettekirjutatud tavade järgi. See on teene nii endale kui ühiskonnale.
  • Kasutame süsteemi enda kasuks ära. Selleks jagame omavahel teavet ning materjale, kuidas süsteemis endaks jääda ning selles pädevaid ja lustakaid lahendusi leida :P
  • Korraldame koos pulli ja segadust. Kõikidel liikmetel on võimalik tegevusse panustada – osaleda tegevustes, teha ettepanekuid, saada infot, liidust iga kell lahkuda.


Kokkuleppeliste normide sabomiseks pakub saboliit ka tõsiseltvõetavaid tööriistakesi, loe lähemalt alapealkirju "sabotaaži tööriistad" alt. 

NB! Saboliit on loodud arusaamatutele alustele.
Kui täpselt aru ei saa, siis võta seda kui Arnold Rüütli tüüpi institutsiooni. Ära küsi, pohhui. 

        Built with Mobirise - Go now